ATi Catalyst 8.8 Kullanıma Sunuldu

  ATi'nin Ağustos ayına yönelik olarak hazırladığı Catalyst 8.8 sürücüsü yayınlandı. Radeon HD 9500 modelinden HD 4800 serisine kadar geniş yelpazede model desteği sunan sürücü paketinin performans artışından öte özellikle video ve Hybrid Grafik yetenekleri açısından iyileştirmeler içerdiği belirtiliyor. 

 Yapılan açıklamaya göre yeni sürücü Dynamic Gamma/Contrast doğrulaması ile daha keskin görüntüler elde edilmesini ve video kalitesinin arttırılması hedefleniyor.

Yeni sürücünün bir diğer önemli yeniliği ise HD 3800 ve 4800 serisi ekran kartlarının video oynatım başarımını geliştiriyor olması. Öte yandan Windows XP altında görsel iyileştirmeler için çeşitli geliştirmeler içeren Catalyst 8.8'e Slider kontrol özelliği de eklendi. Ayrıca yeni sürücü ile 780G/780D yonga setleri ve Radeon HD 2400/3400 serisi ekran kartlarıyla Windows XP altında Hybrid Crossfire yapılabilmesine de olanak tanınıyor. 

Oyunlarda ise aralarında Assassin's Creed, Company of Heroes: Opposing Fronts, Enemy Territory Quake Wars, Call of Duty 4, Crysis ve Lost Planet'ın yer aldığı çok sayıda başlık için daha önce rapor edilen bazı sorunların giderildiği ifade ediliyor.

ATi Catalyst 8.8'i indirmek için; 
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !